Optimaal genieten op het prachtige Spaanse eiland Mallorca tijdens deze eenoudervakantie. Vlieg de zon, het helderblauwe water van de mooiste verborgen baaitjes en de leukste activiteiten tegemoet voor een onvergetelijke week vol gezelligheid voor jou en je kind(eren). Als kers op de taart, om de vakantie compleet te maken, verblijven we in het heerlijke Soft All-Inclusive familieresort Fergus Club Europa met tal van faciliteiten voor jong en oud.
Mallorca is het grootste eiland van de Balearen en is een heerlijke zonbestemming voor in de zomer. Het eiland heeft een overschot aan mooie zandstranden en deze zijn ideaal voor de jongere kinderen vanwege de ondiepe en langzaam aflopende zee, waardoor ouders onbezorgd kunnen relaxen.
Er zijn enorm veel leuke activiteiten en excursies die we kunnen doen tijdens de reis. Van de glijbanen testen bij het hotel of in 1 van de waterparken op het eiland tot het maken van een boottocht op zee, snorkelen of zelfs dolfijnen spotten, een jeeptocht, kajakken, paardrijden of wat cultuur snuiven binnen de rijke geschiedenis van Mallorca, want die is goed bewaard gebleven!
Ook in en rondom het stadje Paguera valt er genoeg te beleven dus wat kies jij? Lekker actief een dagje erop uit of heerlijk ontspannen op het strand of aan het zwembad van het hotel met spetterende splash pool en meerdere waterglijbanen, wij weten zeker dat je jullie je geen moment hoeven te vervelen!