Lekker eten, mooie dorpen, prachtige natuur, witte stranden en gezellige boulevards? Dat is Calabrië! Zie jij jezelf al zitten? Geniet van een heerlijke cocktail terwijl de kinderen zich vermaken met het animatieteam. Wat is het leven toch mooi! Samen met een gezellige groep verblijven we op basis van soft All Inclusive, je hoeft je dus helemaal nergens zorgen over te maken! Er is genoeg te beleven: lekker kanoën, Suppen, een toffe boottocht en het centrum van Tropea bezoeken. Een rustige Italiaanse badplaats met een breed zandstrand op korte afstand de wereld bekende badplaats Tropea.
In Tropea gaan we op zoek naar één van de lekkerste ijsjes, de locals hebben er al vele prijzen mee gewonnen, er zijn vele gelateria’s waar we uit kunnen kiezen. Ga jij mee?
Calabrië is al jarenlang een populaire vakantiebestemming en mag dan ook zeker niet ontbreken. Calabrië is bekend om zijn prachtige steden en adembenemende natuur. Daarom is deze vakantie de ideale vakantie voor een leuke mix van gezelligheid, fun, strand en cultuur!
Tijdens jullie vakantie verblijf je in het gezellige Green Garden Club hotel. Voor jou en je kind(eren) ideaal, want het complex is heel ruimtelijk opgezet en heeft o.a. een hele leuke mini club voor de kinderen, een zwembad en het ligt ook aan een mooi en breed zandstrand. Op het strand staat een bedje tot jullie beschikking en de verzorging is op basis van soft all inclusive.
Er worden verschillende activiteiten georganiseerd. Het animatieteam organiseert leuke spelletjes bij het zwembad, het strand of in de speeltuin en voor de allerkleinsten worden ook leuke activiteiten georganiseerd.
Mooi strand, prachtig uitzicht, eenvoudige accomodatie wel met airco, luidruchtig Italiaans entertainment, geen winkel in de buurt, koffie niet incl, gevarieerd eten. Heel puur Italiaans. Nauwelijks buitenlanders. Personeel doet alles om het naar de zin te maken! Badmuts mee voor zwembad. Dorpje is best ver 2,5km lopen en weinig te beleven .
Excursies wijnproeverij en halve dag zeilen vonden wij geweldig.