Een Franse zomer bij Le Roc Foucaud

Een Franse zomer bij Le Roc Foucaud
Beleef een onvergetelijke vakantie op het prachtige landgoed Le Roc Foucaud, exclusief voor eenoudergezinnen. Je verblijft met een gezellige groep ouders en kinderen in een sfeervol landhuis of kampeert op een ruim privé-eiland, omringd door natuur. Het terrein van meer dan 4 hectare biedt rust, ruimte en volop natuurbeleving. De rivier de Besbre stroomt langs het terrein én onder het landhuis door – uniek en betoverend!
Vermaak voor iedereen
Kinderen vermaken zich gegarandeerd met leeftijdsgenootjes, een zwembad en veel buitenruimte om te spelen en te ravotten in een veilige omgeving. Er zijn tennisbanen, een volleybalveld, een jeu de boules baan én een minigolfbaan. Terwijl zij spelen, kun jij ontspannen in een hangmat of genieten van een drankje en een goed boek op het terras. Liever even alleen? Trek je terug op het Geiten-eiland en laat je omarmen door de rust en natuur.
Avonden vol sfeer
’s Avonds is er volop gezelligheid: bak je eigen pizza’s in een authentieke houtoven en schuif aan bij het kampvuur met muziek, dans en een drankje. Elke avond is er kampvuurplezier, en één keer per week zelfs een speciale “kampvuur-slaapavond”: muziek, verhalen, snacks én slapen in een tent bij het vuur – een hit bij ouders en kinderen!
Er wordt ook een BBQ-avond georganiseerd, een disco bij het zwembad en een spetterende jamsessie met instrumenten als gitaar, piano en drums. Zing, speel of luister gewoon mee – het wordt gegarandeerd gezellig!
Wat kun je overdag doen?
Bij aankomst worden jullie hartelijk verwelkomd met een drankje. Op het landgoed is alles aanwezig om meteen in de vakantiestemming te komen. Samen met andere ouders kun je relaxen, kletsen, eten en lachen. Ondertussen worden er leuke activiteiten georganiseerd voor jong en oud: van boogschieten tot ouder-kindvoetbal, van volleybal tot een avontuurlijke riviertocht (neem waterschoenen mee!).
Verzorging & faciliteiten
Je verblijft op basis van halfpension: ontbijt en diner zijn inbegrepen, inclusief een glas wijn en water bij het diner. Extra drankjes zijn verkrijgbaar aan de bar tegen gereduceerde prijzen. Verwacht gevarieerde maaltijden, en natuurlijk mag de pizza-avond en de pannenkoekenparty niet ontbreken!
Er is een groot zwembad, meerdere sportvelden, en goede sanitaire voorzieningen – zowel in als bij het huis. Wifi is beschikbaar rondom het hoofdgebouw.
Kamperen op Le Roc Foucaud
De camping ligt direct naast het landhuis, aan de rivier. Oorspronkelijk een initiatief van enthousiaste gasten, nu een volwaardige optie met maximaal 20 plekken voorzien van stroom en water. De afstand tot het landhuis is slechts 20-30 meter en het terrein is ’s avonds verlicht. Geen eigen tent? Geen probleem! Huur een tent (geschikt voor 2-4 personen) voor €175 per week, eenvoudig bij te boeken via het reserveringsformulier.
Zijn jullie al enthousiast geworden? Bekijk de reis dan hier!
Laatste nieuwsberichten
Deze reisthema's zijn nu favoriet
Kamperen

Zonvakanties
