Ontdek onze alleenstaande ouder vakanties en geniet zorgeloos met je kids

Boek nú, betaal later

Eenoudervakanties om zorgeloos met je kids te genieten

Eenoudervakanties zijn zorgeloze vakanties voor alleenstaande ouders. Of het nu gaat om een zon, zee en strandvakantie, een actieve of sportieve vakantie, een wintersportvakantie, een eenouder cruise, een zonvakantie vol cultuur of een rondreis, ons animatieteam en onze reisleiding staan voor jou en je kind(eren) klaar.

Je bent gegarandeerd van een goed georganiseerde reis, prettig gezelschap voor jou, leeftijdsgenootjes voor je kinderen en ultiem vakantieplezier met de tijd voor jezelf! Een éénoudervakantie is echt een aanrader voor alleenstaande eenouders die toe zijn aan een zorgeloze topvakantie! Met onze eenoudervakanties kun je lekker in Nederland blijven of ook dicht bij huis blijven en meegaan naar Belgie. 

Populair zijn onze eenoudervakanties naar Frankrijk, Spanje, Italie, Kroatie, Slovenie, Oostenrijk, Portugal, Turkije, Tunesie en Griekenland. Betaalbare eenoudervakanties zijn onze kampeervakanties, waar je volledig ingerichte tent of mobile home voor je klaarstaat. Wil je luxe en lekker vliegen naar je bestemming? Ook dat kan uiteraard! Aarzel niet langer en ga ook mee!

Lees meer >
Sorteren op

Eenoudervakantie Wintersport in Brixen im Thale, Oostenrijk

Pension Oberleitner XL

Witte bergen, twinkelende lichtjes en samen kerst vieren in Oostenrijk. Overdag ski je zo vanuit het knusse Pension Oberleitner de SkiWelt in, terwijl de kinderen volop sneeuwpret hebben. ’s Avonds schuif je aan voor een feestelijk kerstdiner of trek je met de kids het dorp in. Altijd gezellig, altijd kerstsfeer.

  • Vertrekgarantie
  • Last minute
Voeg toe aan favorieten
vanaf € 2798,00
Oostenrijk - Tirol - Brixen im Thale
Reisthema's:
Verblijf:
Pension
Verzorging:
LO/5x diner
Kinderen:
4-18 jaar
Vervoer:
  • vertrekdata
  • Eerste vertrekdatum: 21-12-2025
  • Laatste vertrekdatum: 21-12-2025
Nog geen waardering

Eenoudervakantie Sneeuwplezier in Pinzolo

8.3
Hotel Bellavista - Pinzolo

Een supergezellige, ontspannende wintersportvakantie naar Pinzolo in de Italiaanse Dolomieten. Samen met je kids kun je genieten van het Italiaanse leven, de mooiste skipistes voor elk niveau en een leuke groep ouders met kinderen. Gaan jullie mee op wintersport naar Italië?

  • Vertrekgarantie
  • Last minute
Voeg toe aan favorieten
vanaf € 1549,00
Italië - Trentino - Pinzolo
Reisthema's:
Verblijf:
Hotel
Verzorging:
Halfpension
Kinderen:
5-19 jaar
Vervoer:
  • 2 vertrekdata
  • Eerste vertrekdatum: 14-02-2026
  • Laatste vertrekdatum: 21-02-2026
Waardering door ouders: 8.0

Eenoudervakantie Sneeuwplezier in Ski Amadé - Gastein

Hotel Johannesbad Palace

Sneeuwpret in Ski Amadé - Gastein ! Tijdens de voorjaarsvakantie nemen wij jullie mee naar het Gasteinerdal met meer dan 200 km aan piste. Na een dag skiën of snowboarden kun je in het hotel ontspannen in het zwembad of de sauna. Inclusief ontbijt- en dinerbuffet met drankjes. We maken er een feestje van met z'n allen!

  • Vertrekgarantie
  • Last minute
Voeg toe aan favorieten
vanaf € 1689,00
Oostenrijk - Salzburgerland - Bad Hofgastein
Reisthema's:
Verblijf:
Hotel
Verzorging:
Halfpension Plus
Kinderen:
5-19 jaar
Vervoer:
  • 2 vertrekdata
  • Eerste vertrekdatum: 14-02-2026
  • Laatste vertrekdatum: 21-02-2026
Nog geen waardering

Eenoudervakantie Wintersport in Rauris, Oostenrijk

Hotel Sonnhof

Zo wil je het hebben: een luxe hotel, de lift om de hoek en een overzichtelijk skigebied waar kinderen veilig leren skiën terwijl jij zelf de piste op gaat. Rauris, een charmant bergdorp in het Salzburgerland, heeft het allemaal. Vanuit Hotel Sonnhof sta je binnen enkele minuten op de ski’s. En daarna? Het zwembad in!

  • Vertrekgarantie
  • Last minute
Voeg toe aan favorieten
vanaf € 2798,00
Oostenrijk - Salzburgerland - Rauris
Reisthema's:
Verblijf:
Hotel
Verzorging:
Halfpension
Kinderen:
4-18 jaar
Vervoer:
  • vertrekdata
  • Eerste vertrekdatum: 14-02-2026
  • Laatste vertrekdatum: 14-02-2026
Nog geen waardering

Eenoudervakantie Zonvakantie Ammoudia in Griekenland

Hotel Roxani en dependance

Heerlijk luieren in de Griekse zon, leuke activiteiten ondernemen en vooral volop genieten samen met andere eenouders en de kids! Een hotel aan het strand, leuke mogelijkheden voor activiteiten en inclusief drie diners en een gezellige kampvuuravond! Dat wordt volop genieten in Griekenland!

  • Vertrekgarantie
  • Last minute
Voeg toe aan favorieten
vanaf € 2679,00
Griekenland - Parga - Ammoudia
Reisthema's:
Verblijf:
Hotel
Verzorging:
Logies/ontbijt + 3 diners
Kinderen:
6-16 jaar
Vervoer:
  • 2 vertrekdata
  • Eerste vertrekdatum: 20-07-2026
  • Laatste vertrekdatum: 27-07-2026
Waardering door ouders: 9.7
Sorteren op
Moment geduld...
0

Favoriete vakanties

Al mijn favorieten
Laatst toegevoegde favoriete vakanties
0 Mijn favoriete reizen